Ana Restaurant

Kahvaltı

Sabah 07.00 ile 10.00 arasında, Türk ve dünya mutfağına ait birbirinden lezzetli seçeneklerin yer aldığı zengin kahvaltı büfemiz ile hizmetinizdeyiz.


Geç Kahvaltı


“Tatil demek biraz daha fazla uyumak demek.” diyen misafirlerimizi düşünerek düzenlediğimiz kahvaltı büfemizde Ultra Her Şey Dahil konseptimizle saat 10.00 – 10.30 arasında, Türk ve dünya mutfağından pek çok seçeneği bulabilirsiniz.


Öğle Yemeği

Türk ve dünya mutfaklarına ait pek çok lezzetin yer aldığı, 14 gün farklı menü seçeneği sunan büfelerimiz, saat 12.30 – 14.00 arasında öğle yemeği servisi ile hizmetinizde. Siz değerli misafirlerimiz için farklı damak tatlarına hitap eden yemek seçeneklerinin yanında, pek çok tatlı ve meyve seçenekleri de yer almaktadır.


Akşam Yemeği

Restoranımız Ultra Her Şey Dahil konseptinde 19.00 – 21.00 arasında misafirlerimize kapılarını açıyor. 14 gün boyunca farklı dünya mutfaklarına ait menülerin sunulduğu büfelerimizde; Türk Gecesi, Gala Gecesi ve enternasyonal gecelerde farklı temalarda sunumlar yapılmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz için farklı birçok menünün yanında birbirinden lezzetli tatlı ve meyve seçenekleri de akşam yemeği menülerinde yer almaktadır.

                                                                                                                                                                                Gece Büfesi

Gece yarısı bir şeyler atıştırma ihtiyacı duyan misafirlerimizi de unutmadık! Ultra Her Şey Dahil konseptinde saat 23.30 – 00.30 arasında çorba ile başlayıp 06.00’a kadar hizmetinizde olan büfemizde; çorba, salata büfesi, atıştırmalık büfesi, tatlı büfesi ve meyve seçeneklerini bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenli Turizm Belgesi

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI

Otelimiz Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı Türkiye Turizm ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen ``Güvenli Turizim Sertifikasına`` sahiptir.

HEMEN ARA