Özellikler
Alakart

Ottimo à la Carte

Restoranımızda, İtalyan mutfağına ait seçkin yemek çeşitleri ve gurme lezzetler misafirlerimize sunulmaktadır. Hoş ambiyansı ve zengin menüsü ile Ottimo à la Carte; özellikle de İtalyan mutfağını sevenlerin ve farklı lezzetleri keşfetmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir restoran.

• Yaz sezonunda hava şartlarına bağlı olarak hizmet verdiğimiz restoranımız haftanın 1 günü kapalıdır.

• Saat 19.00 - 22.00 arasında hizmetinizde olan Ottimo à la Carte restoranımız ücretli olup önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

    
                            Mediterranean à la Carte

Restoranımızda, Akdeniz mutfağına ait seçkin yemek çeşitleri , gurme lezzetler, Balık çeşitleri misafirlerimize sunulmaktadır. Hoş ambiyansı ve zengin menüsü ile Mediterranean  à la Carte; özellikle de Balık ve Akdeniz mutfağını sevenlerin ve farklı lezzetleri keşfetmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir restoran.

• Yaz sezonunda hava şartlarına bağlı olarak hizmet verdiğimiz restoranımız haftanın 1 günü kapalıdır.

• Saat 19.00 - 22.00 arasında hizmetinizde olan Mediterranean à la Carte Restoranımız için önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

 

 

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenli Turizm Belgesi

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI

Otelimiz Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı Türkiye Turizm ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen ``Güvenli Turizim Sertifikasına`` sahiptir.

HEMEN ARA